Változás! Júniustól csak digitális formában jelenik meg az Esőember újság

Kedves Olvasóink, Tagszervezeteink és Követőink! Hivatalos folyóiratunk, az Esőember fontos változás előtt áll. A technológiai fejlődés és a környezetvédelmi, fenntarthatósági szempontok mérlegelése után úgy döntöttünk, hogy a lap nyomtatott kiadását megszüntetjük, és a jövőben kizárólag digitális formában jelentetjük meg.   A … Folytatás

Olvassa el a teljes hírt »