Változás! Júniustól csak digitális formában jelenik meg az Esőember újság

Kedves Olvasóink, Tagszervezeteink és Követőink!

Hivatalos folyóiratunk, az Esőember fontos változás előtt áll. A technológiai fejlődés és a környezetvédelmi, fenntarthatósági szempontok mérlegelése után úgy döntöttünk, hogy a lap nyomtatott kiadását megszüntetjük, és a jövőben kizárólag digitális formában jelentetjük meg.  

A legfontosabb tudnivalók a változással kapcsolatban:

  • A soron következő, június végén esedékes lapszám már csak online verzióban lesz elérhető. 
  • Az újság a jövőben is ingyenesen olvasható és letölthető lesz weboldalunkon a Kiadványok / Esőember menüpont alatt.  
  • Ugyanezen a felületen a korábbi lapszámok teljes archívuma is változatlanul elérhető és böngészhető marad.  

Hálásan köszönjük, hogy az elmúlt években megtiszteltetek bennünket figyelmetekkel, és hűséges olvasói voltatok a nyomtatott újságnak. Bízunk benne, hogy a jövőben is velünk tartotok az online térben, és továbbra is örömmel olvassátok az Esőember cikkeit!