KAP 2017 – Esélyt adunk, esélyt KAPunk tehetségkutatóval indul a MagNet Bank programján az AOSZ
Esélyt adunk – esélyt KAPunk Fesztivál
Időpont: 2017. augusztus 26. 14:00-18:00
Helyszín: Gödör Klub – Central Passage, 1061 Budapest, Király u. 8-10.
Az esemény során fényképek és videofelvételek készülnek, melyeket a későbbiekben a rendezvény szervezői felhasználhatnak, szerkeszthetnek és publikálhatnak.
A rendezvényről szóló hír ITT olvasható.
A rendezvények készült fotók ITT láthatók.
Köszönetünket ITT olvashatod.
A sajtóközlemény INNEN elérhető.
Médiamegjelenéseink:
Lang Mátyás fellépőnk együtt koncertezett a PASO-val: MagyarországKÚL
M1 csatorna Esély Magazin 2017. szeptember 9-ei adása (15:30-tól kezdődik)
Magyar Katolikus Rádió Tény-kérdés c. műsorában Kővári Editet, az AOSZ elnökét kérdezte Kotroczó Dóra
Országos Sajtószolgálat –Az AOSZ sajtóközleménye
Esőember magazin szeptemberi száma
Program ajánlók:
FOTÓGALÉRIÁK és VIDEÓK
Az esemény fotógalériája ITT található.
Ezen belül külön galériában szerepelnek a mentorokkal közös felkészülésről készült fotók.
Az Autista Majorságok Hálózatának tagjainak, autizmusban érintettek által készített, a rendezvényen megvásárolható termékeiből láthatnak ízelítőt IDE kattintva
A rendezvények készült fotók ITT láthatók.
A rendezvényen készült videók megtekinthető az AOSZ YouTube csatornáján is.
Buzás Krisztina előadásában Bizet: Habanera és Mulán: Tükörkép
Papp Máté előadásában: Romhányi József, Lackfi János és Müller Péter Sziámi versei
Miskolczi Máté előadásában Hannikainnen: Mélabús keringő és Papp Lajos: A, b, c, d
Döbrösy Viktória Mira előadásában Zelk Zoltán: A három nyúl c. verse
Balázs Gergely előadásában Litkai Gergely: Egy kínai úszónő naplója
Lövei Petra előadásában Gavott, Gigue és Pavane c. darabok
Lang Mátyás előadásában PASO: Million times c. dala
Pongrácz Dániel előadásában: Szabó T. Anna – Van egy világ és Somogyi András – Győzike mesét mond
Kiss Kevin és Kiss Kornél előadásában Oláh Gergő: Törj ki a csendből c. dala
MEGHÍVÓ
Az esemény meghívója az alábbi weboldalon található.
Eseménynaptárunkban is megtalálható a program.
A rendezvény facebook eseményében folyamatosan tájékoztatjuk az érdeklődőket.
A bejegyzés dátuma: 2017. augusztus 10.
KAP 2017
Köszönjük a támogatást az Önök segítségével elértük a megpályázott összeget!
A bejegyzés dátuma: 2017. június 12.
Újra indul a MagNet Bank Közösségi Adományozási Programjának (KAP) rendelkezési időszaka.
Az Autisták Országos Szövetsége egy nagyszabású tehetségkutató fesztivál megrendezésére gyűjti a MagNet Bank ügyfeleinek szavazatát,
Esélyt adunk – esélyt KAPunk – tehetségkutató fesztivál az autista emberekért címmel.
A bank ügyfelei Május 15-től június 25-ig rendelkezhetnek a rekord összegű, több mint 72 millió Ft-ról a projektetek javára.
A MagNet Bank honlapján és NetBank felületén az AOSZ projektje is elérhető, a részletekről bővebb információ elérhető a Bank Facebook oldalán, valamint a KAP2017 eseményükben.
Mit kell tudni a KAP programról?
- Ha te is a MagNet Magyar Közösségi Bank ügyfele vagy, támogathatsz bennünket a rád eső nyereségrész 10%-ával május 15. és június 25. között. A Közösségi Adományozási Program (KAP) keretében az ügyfelek rekord összegű 72 millió forintot osztanak szét a Bank felületein keresztül, az általuk kiválasztott civil szervezetekre leadott szavazataikkal. Így kínálnak lehetőséget arra, hogy ügyfeleik számukra fontos célokat támogathassanak a bank nyereségéből, s létrejöjjenek olyan projektek, melyek hozzájárulnak közvetlen környezetünk fejlődéséhez.
- Tudtad, hogy minket, az Autisták Országos Szövetségét is támogathatsz a MagNet Bank Közösségi Adományozási Programjában? Az ügyfelek döntenek a rajtuk kimutatott teljes banki profit 10 százalékáról, társadalmi ügyek támogatásáról. Mi is benne vagyunk abban a 80 civil szervezetben, akik támogatáshoz jutnak az ügyfelek döntése által! Nézd meg a projektünket itt: https://www.magnetbank.hu/a-kozossegi-bankrol/kap/2017
- Ismersz MagNet Bankos ügyfeleket? Ha igen, bátran ajánld nekik az Autisták Országos Szövetségét a Közösségi Adományozási Programban(KAP), mely által most támogathatják projektünket a banki nyereségrész 10%-val! május 15. és június 25. között. Élj a lehetőséggel, és segíts egy jó ügyet a Bank nyereségéből: honlapon, NetBank felületen, vagy személyesen bankfiókokban.
- Miért rendelkezz? Azért, mert támogathatsz autizmussal élő személyeket abban, hogy kibontakoztathassák tehetségüket és valamely előadóművészi területen (zene, tánc, előadóművész, színházi produkció) a programot támogató, népszerű művészek mentorálásával. Az AOSZ az Esélyt adunk- esélyt KAPunk Fesztivál keretében egy egynapos, fesztivál jellegű programot tervez budapesti helyszínnel 2017. augusztusában, amelyen fellépési lehetőséget biztosít a jelentkezőknek.
- Hogyan rendelkezz? NetBank felületeden, telefonon 06-1-428-88-88– és személyesen bármelyik bankfiókban, valamint honlapon keresztül is megteheted egyéni kódszó megadásával.
- Támogatnál még? Ha használsz bankkártyát, válassz minket a Segítő Bankkártya Programban, hogy vásárlásaid összegének 1-3 ezrelékével is támogassa ügyünket a Bank.
- Mi az amivel sokat segíthetsz még nekünk? Megoszthatod a facebookon a Fesztivált rendezünk! – Újra KAPhat az AOSZ! nevű eseményt, ahol további információkat osztunk meg a KAP programról és az Esélyt adunk- esélyt KAPunk Fesztiválról is!
-
Ha számodra is szimpatikus a MagNet által vallott közösségi filozófia, és úgy döntenél, hogy számlát nyitsz a bankban, kérjük, használd az alábbi linken letölthető ajánlókártyát, és jelölj minket kedvezményezettként, mert ez június 25-ig dupla támogatást – akár 14.000 forintot – jelenthet az AOSZ-nak! Az új számlád kiválasztásához a MagNet fiókjaiban kapsz segítséget. A letölthető ajánlókártya IDE kattintva megtalálható. Köszönjük, ha ezzel is segíted a munkánkat, mi bátran ajánljuk őket!
Ha a MagNet Bank ügyfele vagy, szavazz az Autisták Országos Szövetségének programjára!
A bejegyzés dátuma: 2017. május 12.